Přednáška manévry v přístavu

Ve středu 30. května se od 17.hod.do cca 21.hod. uskuteční v Ostravě v budově firmy Sectron Service již druhá přednáška šéfredaktora Lodních novin Daniela Vodičky na téma Manévry v přístavech. O dubnový termín byl takový zájem, že se Dan rozhodl akci zopakovat. Na místě bude zajištěno občerstvení (není zahrnuto v ceně).

Přednáška jednoduchým a atraktivním způsobem vysvětluje základní principy manévrování s jachtami v těsných prostorech přístavů a marín.

Lehkou formou krátce objasní nezbytné teoretické minimum, bez něhož jsou pohyby lodi nepochopitelné. Představí chování lodí za bezvětří, ve větru, ale i v místech s proudem. Tématem přednášky nebudou jen všem dobře známá stání s mooringy, ale také stále rozšířenější mola finger pier, manévry při zajíždění bokem,přistávání u bójí, či manévry s katamarány. Podíváme se na to, jak bezpečně jachtu vyvázat, ať už u mola, či na bóji. 

Přednáška dá také návod, jaké manévry je dobré si s jachtou vyzkoušet a jakým způsobem. Po tomto nácviku se skipper cítí v přístavech mnohem jistější. Při zajíždění do přístavu se tak zbavíte nejistoty a všudypřítomného stresu. 


Přednášejícím bude spoluautor knihy „Přístavní manévry“ a šéfredaktor Lodních novin Daniel Vodička.

Cena: 400 Kč

Termín: 11. dubna v 17:00 

Kde: Sectron Service s.r.o., Josefa Šavla 1271/12, Ostrava – Mariánské Hory

V rámci přednášky bude možné zakoupit knihu Přístavní manévry se slevou 20 %.

Přihlášky, včetně fakturačních údajů, prosím zasílejte mailem na adresu info@lodninoviny.cz. Zálohovou fakturu pošleme obratem.

VÍCE INFORMACÍ ZDE

 

  • Přednáška manévry v přístavu

Kontaktujte nás


Vítejte
na palubě