Naši jachetní instruktoři

Kapitán James

Jiří Kudláček

Je instruktorem a zkušebním komisařem jmenovaným MDČR.
Jirka na moři zvaný JAMES je dlouholetý jachtař, který se mimo jachtingu věnuje surfování, parašutismu a horolezectví.
Yachtmaster ocean "A" (Velitel oceánské plavby bez omezení),Chorvatská námořní licence. Záznam proškolení – přežití na moři,lodní nauka a motory, trim plachet.
Absolvované destinace plavby: Středozemní moře, Atlanský oceán, Karibské moře – Malé antily. Denní i noční plavby včetně katamaranu. Jirka je také k vidění na tomto videu.


jiri-samson-kurz

ing. Jiří Samson

Je instruktorem a zkušebním komisařem jmenovaným MDČR. Je také vedoucím našeho školícího střediska v Ostravě. Jirka začal s jachtingem v roce 1978 v polské Jasrtarni, kde také získal svůj první průkaz „ sternika jachtowego „. Současná kvalifikace – Velitel námořní jachty oceánské plavby A.


jiri-samson-kurz

Jiří Firyt

Jirka se plaví od roku 2003. Jachting mu rychle přirostl k srdci a na moři tráví každou volnou chvíli. Své nabyté zkušenosti předává již léta nováčkům na školeních nebo formou praktických kurzů na moři.


Kapitán Michal Hrubý

Michal Hrubý

Michal začínal s jachtingem již v 9 letech na Žermanické přehradě. V současnosti je reprezentantem ČR v jachtingu ve třídě FINN, ve které zaznamenal mnoho skvělých umístění např. 1.míto Mistrovství ČR Lipno, 1.místo Mistrovství Rakouska Neusiedel nebo 1.místo na světovém poháru Rakousko/Neusiedel.

Každoročně se také účastní na "velkých" plachetnicích mnoha regat v oblasti středozemního moře. Své bohaté zkušenosti rád předává při vedení praktických kapitánských kurzů.

 


skipper Petr Hykš

ing. Petr Hykš

Petr provozuje námořní jachting od roku 1996. Má zkušenosti se zaoceánskou plavbou a plavbami v exotických destinacích jakými jsou například Karibik, Tahiti nebo Seychelly. V oblasti Středozemního moře navštívil v rámci plaveb například Korsicu, Sardinii, Korfu, Baleárské ostrovy nebo Gibraltar. V Atlantickém oceánu pak Azorské ostrovy, Madeiru a Kanárské ostrovy. V roce 2004 byl Námořním úřadem Ministerstva dopravy ČR jmenován instruktorem jachtingu.

Kontaktujte nás


Vítejte
na palubě